

323,86 ₴
285 ₴
Форма для випікання антипригарна 40х27х4,5 см Granite Maestro MR-1126-40
Прямокутна форма для випікання Maestro Granite 40х27х4,5 см — практичний і довговічний помічник на кухні. Виготовлена з міцної вуглецевої сталі з сучасним антипригарним покриттям Granite, вона забезпечує рівномірний нагрів, запобігає пригоранню та дозволяє легко виймати готові страви. Збільшений розмір робить форму ідеальною для приготування пирогів, піци, запіканок, бісквітів і хліба. Легко миється та підходить для посудомийної машини.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 45 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |