


3 307,96 ₴
2 911 ₴
Пилосос 800 Вт LIBERTON LVC-4311
Ефективний пилосос LIBERTON LVC-4311 — це практичне рішення для щоденного прибирання. Потужність 800 Вт і система фільтрації з HEPA-фільтром забезпечують чисте повітря та якісне видалення пилу. Великий мішок на 3,5 л дозволяє рідше його очищати, а поворотний шланг та телескопічна трубка роблять прибирання зручним і швидким.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Потужність всмоктування | 170 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |