Підставка під ополоник керамічна Maestro MR-20006-46 Line Work
Керамічна підставка під ополоник із серії Line Work — це зручний і стильний аксесуар для кухні. Вона допомагає зберігати робочу поверхню в чистоті, запобігаючи потраплянню крапель зі столових приборів на стіл чи плиту. Виготовлена з екологічно чистої та хімічно нейтральної кераміки, стійка до впливу вологи та легко миється. Елегантний дизайн колекції Line Work гармонійно доповнить сучасну кухню. Розмір 23×8,5×3 см робить підставку зручною для різних видів ложок та ополоників.
Переваги
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Кількість відділів | 1 |
| Матеріал | Кераміка |
| Розміщення | Горизонтальне |
| Тип | Підставка |
| Ширина | 85 мм |