875 ₴
770 ₴
Електромухобойка акумуляторна 2 в 1 IKN145
NOVEEN IKN145 - комфорт та ефективність у боротьбі з комахами. Пристрій поєднує функції стаціонарної пастки для комах і електричної мухобійки. Виготовлений із міцного ABS - пластику.
Працює прилад від вбудованого акумулятора ємністю 1200 мАч з функцією швидкого заряджання через USB-C роз'єм (кабель 1м в комплекті, без адаптера DC 5V). Перший цикл заряджання рекомендується провести тривалістю 4-6 годин. Під час цього процесу горить червона світлова індикація біля гнізда Type-C, після завершення - спалахує зелена.
При використанні функції нерухомого знищувача 6 ультрафіолетових світлодіодів ефективно залучають комах до сітки під напругою 3500 В на площі до 30 кв.м.
Режим переносної мухобійки дозволить знищувати комах при денному яскравому світлі, коли яскравості світлодіодів буде недостатньо і в будь-якому зручному місці завдяки мобільності пристрою.
Безпека експлуатації забезпечується автоматичним відведенням залишкової енергії із високовольтної сітки.
Легкий та ергономічний дизайн забезпечує зручність використання.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 327 г |
| Довжина | 433 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Мухобійка електрична |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 230 мм |