

185,23 ₴
163 ₴
Форма для випікання антипригарна квадратна Maestro MR-1114-24
Квадратна форма для випікання Maestro MR-1114-24 стане відмінним вибором для приготування пирогів, брауні, запіканок, піци та інших страв. Виготовлена з міцної вуглецевої сталі з антипригарним покриттям, вона гарантує легке виймання готової випічки та простоту у догляді. Розмір 24×24×4,5 см робить її універсальною для домашньої кухні.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 45 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Квадратна |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |