1 862,50 ₴
1 583,12 ₴
Сковорода Ø 28 см, h 5.7 см CRATER RESTO 95003
Для сковорідок Resto немає обмежень, їх можна використовувати на будь-яких плитах і варильних поверхнях: газових, електричних, галогенних, склокерамічних і індукційних.
Сковороди Resto з технологією TRI-PLY складаються із трьох шарів. Інструмент, доступний лише професіоналам, тепер у ваших руках.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RESTO |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 5.7 см |
| Кількість ручок | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 2 мм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Зберігання в холодильнику | Так |