

897,73 ₴
790 ₴
УФ лампа Silvania 20 Вт E27 BL
Ультрафіолетова люмінесцентна лампа Silvania 20W E27 BL підходить для знищувачів комах Noveen IKN22.
Характеристики
| Вид | BL / 3U |
| Виробник | Silvania |
| Довжина лампи без контактів | 135 мм |
| Довжина лампи з контактами | 165 мм |
| Комплектація | Ультрафіолетова лампа - 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 20 Вт |
| Ресурс ламп | 8 000 годин |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Розмір | Ø лампи - 52 мм, Ø трубки - 10 мм |
| Тип цоколя | E27 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silvania |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Цоколь | E27 |