826,14 ₴
727 ₴
Каструля 1,7 л Ø 16 см Maestro MR-3507-16
Ця каструля від Maestro — ідеальне рішення для невеликих обсягів приготування. Виготовлена з якісної нержавіючої сталі, вона забезпечує довговічність та зручність у використанні.
Основні переваги:
— Якісна нержавіюча сталь: стійка до корозії та легка у догляді.
— Капсульне дно: забезпечує рівномірний нагрів і підвищує енергоефективність.
— Підходить для всіх типів плит: включаючи індукційні.
— Кришка з жаростійкого скла: з перфорацією та отвором для виходу пари для контролю приготування.
— Легкість у догляді: можна мити у посудомийній машині.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота каструлі без кришки | 9.5 см |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 1.7 л |
| Ручка | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Газова, Електрична, Склокерамічна, Індукційна |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |