936,36 ₴
824 ₴
Миша ігрова провідна 6200 dpi, 220 IPS, сенсор PixArt 3327 Cougar Minos Neo
Minos NEO - це надлегка ігрова миша з RGB-підсвічуванням і нульовою затримкою, яка миттєво перетворює ваші наміри в дії, виводячи вашу гру на новий рівень, роблячи вас максимально спритним і смертоносним супротивником.
Minos NEO важить усього 63 грами (без кабелю), що забезпечує легкість рухів і дозволяє без зусиль виконувати маневри з плавною легкістю.

Оснащена оптичним сенсором PixArt PAW 3327, Minos NEO забезпечує точне відстеження та виняткову точність при роздільній здатності 6200 DPI.

Частота опитування Minos NEO 1000 Гц забезпечує миттєву реєстрацію введення із нульовою затримкою.

Перемикачі з ресурсом 30 млн натискань забезпечують чудові тактильні відчуття, значно скорочуючи час відгуку та підвищуючи довговічність.

Вибирайте із п'яти різних ефектів, щоб персоналізувати свою гру без необхідності використання програмного забезпечення для керування.

Кабель Ultraflex миші Minos NEO зводить до мінімуму опір та перешкоди, забезпечуючи більш швидкі та плавні рухи для максимального контролю.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COUGAR |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 63 г |
| Висота | 40.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 6200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 63.5 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |