


30 672,74 ₴
Акумуляторна літієва батарея 24 В 100 Ач LiFePo4 Ritar LFP25.6V100Ah G1
Акумулятор Ritar LFP25.6V100Ah G1 — це потужний і надійний пристрій на основі технології літій-залізо-фосфату (LiFePo4), створений для тривалого використання з високою ефективністю та безпекою. Корпус виготовлений з міцного матеріалу ABS+PC, що забезпечує довговічність і захист від впливу води та пилу (ступінь захисту IP65). Вбудована система керування BMS і захист від перезаряду, переразряду, перевантаження за струмом та короткого замикання підвищують безпеку використання акумулятора. Батарея не потребує технічного обслуговування і розрахована на понад 3500 циклів зарядки і розрядки, що забезпечує термін служби до 10 років.
Основні переваги:
— Довговічність і надійність: строк служби до 3500 циклів та прогнозований термін служби 10 років.
— Захист і безпека: підтримка протоколів захисту (OVP, LVP, OCP, OTP, LTP) та захист від короткого замикання.
— Водонепроникність і пиленепроникність: ступінь захисту IP65.
— Універсальність підключення: підтримка до 4 батарей у паралельній конфігурації та до 2 батарей у послідовній.
— Гарантія: 24 місяці.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 25.6 В |
| Напрацювання | 3500 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 100 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.6 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 219 мм |