755,68 ₴
665 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Час нагріву | 10 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 40 град. |
| Машинне прання | Ні |
| Мінімальна температура нагріву | 25 град. |
| Живлення | Мережа 230В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Знімний шнур живлення | Ні |
| Тип грілки | Класична |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Функція автовідключення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Довжина | 430 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до робочої температури | 5-10 хвилин |
| Матеріал | неткане полотно (вламок) |
| Потужність | 15/30 Вт |
| Перемикач | 2 режим |
| Температура і потужність | режим 2 - 35-40 С, 30 Вт |
| Колір | Різні кольори |