738,64 ₴
650 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 1.3 м |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 50 град. |
| Машинне прання | Ні |
| Мінімальна температура нагріву | 25 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімний чохол електрогрілки | Ні |
| Знімний шнур живлення | Ні |
| Тип грілки | Електрогрілка для попереку |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до робочої температури | 5-10 хвилин |
| Матеріал | неткане полотно (вламок) |
| Потужність | 15/30 Вт |
| Перемикач | 2 режим |
| Розміри | 150 х 20 см. |
| Температура і потужність | режим 2 - 35-40 С, 30 Вт |