1 477,27 ₴
1 300 ₴
Згадайте, як у сонячний зимовий день ви торкалися своєї машини, а її поверхня була гарячою. Це тому, що сонячному променю не потрібне повітря, щоб передати тепло, адже сонце випромінює довгі інфрачервоні хвилі. Саме за цим принципом працює наша продукція, основним нагрівальним елементом якої є карбонова нитка.
Довгі інфрачервоні промені позитивно впливають на здоров'я людини (випромінювання у частоті людського тіла 6-20 мкм).
У холодні дні осені або весни, коли централізоване опалення ще не увімкнули або вже вимкнули, буває особливо некомфортно вдома, в офісі, на складі або на дачі. Саме в цей час інфрачервоний плівковий настінний обігрівач буде дуже корисним. Розрахований на обігрів невеликої кімнати (10-12м²), за кілька годин настінний обігрівач створює теплий мікроклімат у цій кімнаті порівняно з холодною та некомфортною температурою у всій решті квартири. Навіть якщо площа обігріву більша, ніж зазначено, вам буде тепло та затишно, якщо ви знаходитесь або працюєте біля обігрівача. Особливо, враховуючи, що інфрачервоне тепло сприятливо впливає на людський організм і не спалює повітря.
Настінний обігрівач ТРІО буде чудовим доповненням у квартирах або приміщеннях, де батареї недостатньо теплі навіть у опалювальний сезон. Даний обігрівач допоможе продовжити дачний сезон, особливо для кімнат, які неможливо прогріти пічкою. А також використання дальньохвильового настінного обігрівача ТРІО буде значно економніше, ніж газове опалення або інші види обігріву. З огляду на те, що вага обігрівача менша за 1 кг, а у згорнутому вигляді його розміри 57х9х9 см, він не займе багато місця в машині, а також легко транспортується на дачу або в сільський будинок у сумці або рюкзаку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 1 хв |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Індикатор температури | Ні |
| Клас захисту | II |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Максимальна температура нагріву | 65 град. |
| Потужність обігріву | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 60000 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |