1 056,82 ₴
930 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 10 хв |
| Клас захисту | II |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Максимальна температура нагріву | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до робочої температури | 5-10 хв. |
| Матеріал нижнього шару | QSB панель |
| Номінальний споживання струму | 1,1 А |
| Спільні ресурси | 60 000 годин |
| Температура поверхні | 40-55 С |
| Колір корпусу | Світле дерево |