488,64 ₴
430 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Настінний |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Клас захисту | II |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 28 Вт |
| Товщина | 0,1 см. |
| Глибина | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна температура нагріву | 40 |
| Розміри | 41х31 см |
| Спільні ресурси | 60 000 годин |
| Матеріал верхнього шару | ПВХ - полонена ламінат |
| Температура на поверхні не більше | 40 С |
| Довжина шнура | 140 см. |