693,18 ₴
610 ₴
Цей килимок не можна класти на сидіння. Поверхня під ним повинна бути рівною та твердою.
Інфрачервоне м'яке тепло має властивість рівномірно проникати в тканини людського тіла на глибину понад 4 сантиметри. Хвилі інфрачервоного спектру безпечні для здоров'я людини і є природним способом передачі тепла від одного об'єкта до іншого. Під час інфрачервоної теплотерапії людина потіє набагато інтенсивніше, адже йде глибокий прогрів тканин, кісток, суглобів, м'язів та органів людини. Покращується стан шкіри, прискорюється потік лімфи та крові. Метаболізм – процес виведення шлаків і токсинів з організму – проходить швидше, не навантажуючи при цьому серце та судини головного мозку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час нагрівання до потрібної температури | 10 хв |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас захисту | II |
| Максимальна температура нагріву | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Колір корпусу | Інший |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 140 см. |
| Матеріал верхнього шару | ковролин |
| Напруга | 220 В |
| Спільні ресурси | 60 000 годин |
| Температура на поверхні не більше | 40 С |