3 522,73 ₴
3 100 ₴
Згадайте, як у сонячний зимовий день, Ви торкалися своєї машини, а її поверхня була гарячою. Це тому, що сонячному променю не потрібне повітря, щоб доставити тепло, бо сонце випромінює довгі інфрачервоні хвилі. Саме за цим принципом працює наш обігрівач, основним нагрівальним елементом якого є карбонова нитка.
Довгі інфрачервоні хвилі позитивно впливають на здоров'я людини (випромінювання в частоті тіла 6-20 мкм).
У холодні дні осені чи весни, коли централізоване опалення ще не увімкнено або вже вимкнено, буває особливо некомфортно вдома, в офісі, на складі чи на дачі. У цей час інфрачервоний настінний обігрівач стане корисним. Розрахований на кімнату до 15м², обігрівач за кілька годин створює теплий мікроклімат. Навіть якщо площа приміщення більша, Вам буде тепло та затишно поруч з обігрівачем.
Настінний обігрівач ТРІО буде чудовим доповненням у квартирах, де батареї недостатньо теплі. Цей обігрівач допоможе продовжити дачний сезон, і є економнішим, ніж газове опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 18 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 1 хв |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Клас захисту | II |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Максимальна температура нагріву | 70 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 60000 |
| Колір корпусу | Світле дерево |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |