3 522,73 ₴
3 100 ₴
Згадайте, як у сонячний зимовий день ви торкалися свого автомобіля, а його поверхня була гарячою. Це тому, що сонячному променю не потрібне повітря, щоб доставити тепло, адже сонце випромінює довгі інфрачервоні хвилі. Саме за цим принципом працює і наша продукція, основним нагрівальним елементом у якій є карбонова нитка.
Довгі інфрачервоні хвилі позитивно впливають на здоров'я людини (випромінювання в частоті тіла людини 6-20 мкм).
У холодні дні осені чи весни, коли центральне опалення ще не ввімкнули або вже вимкнули, буває особливо некомфортно вдома, в офісі, на складі або на дачі. Саме в цей час інфрачервоний настінний обігрівач стане дуже корисним. Розрахований на обігрів невеликої кімнати (до 15м2), обігрівач створює теплий мікроклімат у приміщенні за кілька годин, порівняно з холодною температурою в решті кімнат. Навіть якщо площа більша, ніж зазначено, ви відчуєте тепло і затишок, якщо перебуваєте біля обігрівача. Особливо, зважаючи на те, що інфрачервоне тепло позитивно впливає на організм людини та не спалює повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 1 хв |
| Дисплей | Ні |
| Клас захисту | II |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Максимальна температура нагріву | 70 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |