3 068,18 ₴
2 700 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас захисту | II |
| Максимальна температура нагріву | 45 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа нагрівального елемента | 0.9 кв.м |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Інший |
| Частота | 50 Гц |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 140 см. |
| Матеріал верхнього шару | ковролин |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Перемикач | 2 режим |
| Розмір, см | 151х61 |
| Спільні ресурси | 60 000 годин |
| Температура і потужність | режим 2 - 40-45 С, 200 Вт |
| Товщина | 0,5 см. |