



1 287,50 ₴
1 094,38 ₴
Пластиковий ящик для інструменту 53*31*29 см Ronix RH-9123
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 310 мм |