Циркулярна настільна пила 1200 Вт, 210 мм Ronix 5602
Настільна циркулярна пила Ronix 5602 призначена як для прихильників, так і для професійних користувачів. Це ідеальний інструмент для всіх паралельних, поперечних, косих і складних розпилів.
Двигун і механізм
Професійна потужність 1200 Вт підходить для будь-яких важких та інтенсивних робіт. Двигун забезпечує швидкість холостого ходу 4800 об/хв, що дає змогу досягти найкращої продуктивності під час виконання різних функцій.
Лезо
Лезо Ronix 5602 має зовнішній діаметр 210 мм, внутрішній діаметр отвору 30 мм і товщину сегмента 2.6 мм. Його максимальна різальна здатність становить 51 мм під кутом 0° і 35 мм під кутом 45°. Лезо можна укласти під стіл для захисту під час транспортування.
Корпус і перемикачі
Настільна циркулярна пила Ronix має компактну конструкцію й кілька зон для захоплення. Великою перевагою цієї моделі є те, що вона досить легка (10 кг), щоб її можна було легко транспортувати. Ручка регулювання леза на корпусі призначена для забезпечення потрібного кута нахилу та можливості швидкого та легкого настроювання. Також є великий перемикач увімкнути/вимкнути. Насамперед модель 5602 виготовлена з високоякісних матеріалів, які гарантують точне різання під різними кутами та в різних умовах застосування.
Безпека
Прозорий захисний кожух дає змогу користувачеві бачити оброблювану заготівку. Цей захисний кожух має новий дизайн і завдяки можливості регулювання з обох боків дає змогу легко виконувати різні функції різання.
Стіл
Розсувний стіл розміром 525 х 445 мм із якісного пластику (ABS). Поверхня столу ретельно оброблена та є гладкою та рівною для точного різання.
Паковання та комплектація
Ronix 5602 постачається в кольоровій коробці з фірмовим дизайном Ronix і містить пиляльне лезо, кутову лінійку, напрямну лінійку, два гайкових ключі та штовхач.
Особливості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 кг |