
1 053,41 ₴
927 ₴
Каструля Bohmann BH 7324 MRB-OR
Каструля Bohmann BH 7324 об'ємом 3,9 літра виготовлена з високоякісного литого алюмінію, покритого спеціальним антипригарним мармуровим покриттям, яке вельми стійке до впливу високих температур, абсолютно безпечне для здоров'я людини та дасть змогу зберегти в продуктах максимум вітамінів. Така чудова каструля стане незамінною кухонною помічницею та прикрасою інтер'єру.
Антипригарне покриття, армоване частинками мармуру, не містить токсичних матеріалів PTFE і PFOA, має чудові антипригарні характеристики та легко миється. Посуд має елегантні ручки. Каструля має потовщене дно та придатна для використання на плитах будь-якого типу, зокрема індукційних. Вдосконалюйте свої кулінарні здібності, а якісний посуд стане в цій справі вашим надійним помічником.
Характеристики Каструля Bohmann BH 7324
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohmann |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Висота каструлі без кришки | 10.7 см |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 3.9 л |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 3.8 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |