Циркулярна настільна пила 2000 Вт, 255 мм Ronix 5601
Робота для дерева стане подвійно приємнішою, якщо підібрати правильний інструмент. Настільна пила Ronix 5601 — найважливіший інструмент, який може зробити ваш досвід роботи ефективнішим.
Ronix 5601 обладнана двигуном потужністю 2000 Вт, який забезпечує максимальну продуктивність під час виконання різних функцій. Живиться від мережі напругою від 220 до 240 В і частотою 50-60 Гц.
Ця настільна пила важить 22 кг, а розмір її столу становить 455 х 488 мм. Високоякісна лита алюмінієва верхня частина корпусу забезпечує точне різання під різними кутами та в різних галузях застосування. Вона обладнана шкалою, що легко читається, з великими поділками та збільшувальним склом для швидкого настроювання, ефективною системою збирання пилу об'ємом 15 л і великим доступним вимикачем.
Вона працює з диском 210 мм з лезом 216 х 2.4 мм х 30 х 60Т, що забезпечує максимальну різальну здатність 60 мм за 90° і 40 мм за 45°. Пиляльний диск поміщається під столом для безпечного транспортування. Також є захисний кожух, що допомагає користувачеві бачити, як лезо стикається з матеріалом.
Настільна пила Ronix 5601 упакована в кольорову коробку Ronix, що містить мішок для пилу, трубку для збирання пилу, напрямну планку, важіль поперечної напрямної.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 22 кг |