2 222,73 ₴
1 889,32 ₴
Ексцентрикова шліфмашина 320 Вт, 125 мм Ronix 6406
Ексцентрикова шліфмашина Ronix 6406 може супроводжувати вас у будь-яких деревообробних і столярних роботах, оскільки вона легка, портативна та з низьким рівнем вібрації. Це може забезпечити вам роботу без втоми з найкращою якістю.
Вона обладнана високоефективним двигуном потужністю 320 Вт, який забезпечує 12000 об/хв без навантаження та плавну роботу під час різних операцій зі шліфування. Завдяки цьому плавному ходу шліфмашина забезпечує роботу з низьким рівнем вібрації. Живиться від мережі 220 В і частотою 50 Гц.
Кулькові підшипники із захистом від пилу забезпечують довговічність двигуна та роблять його роботу плавнішою й ефективнішою.
Це 2-кілограмова машина зі 125-міліметровою подушкою, яка така зручна та компактна, що робить можливим керування однією рукою. Спеціальна конструкція з м'якою ручкою доповнює цей комфорт і забезпечує стабільне керування й підвищений комфорт. Вона також обладнана системою збирання пилу, яка збирає пил у зовнішній мішок для підтримання чистоти робочої зони. Крім того, вона також має 6-ступеневий регулятор швидкості з гумовим покриттям із захистом від пилу.
Ronix 6406 постачається в кольоровій коробці Ronix, містить пару карбонових щіток, мішок для збирання пилу, наждачний папір і посібник користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |