1 610,23 ₴
1 368,70 ₴
Дрель ударная электрическая 850 Вт Ronix 2215
Довіртеся ударному дрилю Ronix 2215 з високою частотою ударів на регульованих швидкостях і ключем патрона для повної заміни біт при свердлінні щільних матеріалів, таких як бетон, і ви зможете забути про втому рук під час тривалих операцій!
Двигун 2215 потужністю 850 Вт забезпечує відмінну функціональність у режимах свердління та свердління з ударом. Цей двигун приводиться в дію промисловими роторами та статорами, виготовленими на автоматичному устаткуванні. Цей ударний дриль, підключений до розетки 220-240 В з частотою 50-60 Гц, забезпечує швидкість обертання до 3000 об/хв.
Довговічний і міцний повнометалевий патрон, що є найбільш важливою частиною інструменту, яка знаходиться в безпосередньому контакті з поверхнею, надійно і ефективно фіксує свердло в цьому ударному дрилі. Глибина свердління цього безключового патрона залежить від матеріалу. Він забезпечує максимальну глибину свердління 25 мм у дереві, 13 мм у бетоні та сталі.
Зручний та компактний корпус цього ударного дриля вагою 2.1 кг забезпечує комфорт протягом довгих годин роботи, особливо завдяки ергономічній бічній рукоятці, що обертається на 360° і зводить до мінімуму вібрацію та забезпечує безперервну роботу без втоми. Для підвищення функціональності цього інструменту його корпус включає регулятор швидкості, перемикач обертання вперед/назад і кнопку блокування.
Оскільки при свердлінні виникає багато пилу, що летить, і стружки, всі перемикачі на цьому інструменті мають пилозахисну конструкцію.
Ronix 2215 поставляється в кольоровій коробці, в якій ви знайдете допоміжну рукоятку в стилі Ronix, обмежувач глибини та пару карбонових щіток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |