1 363,64 ₴
1 159,09 ₴
Дриль ударний електричний 600 Вт Ronix 2211
Продукти Ronix розроблені для досягнення найвищого рівня дизайну, продуктивності, довговічності, ергономіки та якості. Ударний дриль Ronix 2211 — це багатофункціональний електроінструмент, здатний задовольнити будь-яку людину з будь-якими очікуваннями.
Двигун 2211 потужністю 600 Вт забезпечує чудову функціональність у режимах свердління й ударного свердління. Цей двигун запускається промисловими роторами та статорами, виготовленими на автоматичному обладнанні. Швидкість обертання, створювана цим двигуном, становить 3000 об/хв у разі під'єднання до розетки 220-240 В і 50-60 Гц.
Ronix 2211 має механізм ударного свердління, і з цією функцією він забезпечує максимальну швидкість 46 000 ударів за хвилину. Цей механізм допомагає дриля свердлити поверхні з різних матеріалів. Висока частота ударів бура 2211 розроблена для забезпечення найбільшої ефективності в режимі ударного свердління.
Як найважливіша частина (з-за прямого контакту із заготовкою) міцний 13-міліметровий суцільнометалевий патрон із ключем надійно й ефективно фіксує свердло. Потужність свердління цього патрона з ключем різна для різних матеріалів. Патрон забезпечує максимальну глибину свердління 25 мм у дереві, 13 мм у бетоні та 10 мм у цегляному мурованні. Інструмент постачається з міцним ключем для патрона, який забезпечує функцію ударного свердління.
Зручна та легка конструкція корпусу цього ударного дриля вагою 1.88 кг забезпечує зручність під час тривалої роботи, особливо завдяки ергономічній бічній ручці, яка повертається на 360° і мінімізує вібрацію, забезпечуючи безперервну роботу без втоми. Її ефективна робота в поєднанні з унікальною конструкцією корпусу дає змогу виконувати всі типи свердління й ударного свердління в різних матеріалах, забезпечуючи високий рівень продуктивності.
Першою і найважливішою перевагою цього електроінструменту є пилозахисні перемикачі (спеціально розроблені для зменшення проникнення пилу). Тригерний перемикач ВМИК/ВИМИК у поєднанні з димером із регульованою швидкістю дає змогу працювати на регульованих швидкостях відповідно до різних операцій. У верхній частині спускового гачка є перемикач прямого/зворотного обертання для точного запуску біти. А за всіма цими елементами ви знайдете кнопку блокування, яка чудово допомагає під час тривалих операцій і знижує стомлюваність рук під час безперервного утримання спускового гачка. Перемикач режимів у верхній частині 2211 дає змогу виконувати як звичайне свердління, так і ударне.
Розпакувавши кольорову коробку Ronix 2211, ви отримаєте додаткову ручку в стилі Ronix, суцільнометалевий ключ для патрона та обмежувач глибини для набагато точніших операцій свердління.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.88 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |