1 177,27 ₴
1 036 ₴
Дриль електричний безударний 450 Вт Ronix 2112
Маючи максимальну потужність і довговічність за мінімальної ваги, Ronix 2112 виправдовує всі очікування від ідеальної електродрилі.
Цей електричний дриль обладнаний надійним двигуном потужністю 450 Вт, який обертає вставне свердло зі швидкістю до 3300 обертів за хвилину на холостому ходу для досягнення максимальної продуктивності.
У патрон із ключем можна встановлювати свердла діаметром до 10 мм. Під час використання відповідного свердла цей інструмент може просвердлити до 20 мм у дереві та до 10 мм у металевих заготовках і сталі
2112 являє собою легкий дриль вагою 1.5 кг і має зручну конструкцію, спрямовану на зниження втоми рук і забезпечення зручності користувача під час тривалих операцій. Ергономічний дизайн забезпечує максимальну потужність за мінімальної ваги. Електричний дриль Ronix 2112 обладнана регулятором швидкості для свердління отворів у різних матеріалах різної товщини. Ще однією особливістю цього електроінструменту є режим прямого/зворотного ходу, який дуже зручний під час загвинчування. Оскільки під час свердління утворюється багато пилу, всі ці перемикачі зроблені з захистом від пилу, що робить інструмент набагато довговічнішим.
Електродриль 2112 постачається в кольоровій коробці з ексклюзивним дизайном і ключем для патрона, що допомагає користувачеві затягувати та послаблювати патрон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |