



894,32 ₴
787 ₴
Опис миші ігровий X7 Oscar Neon з підсвіткою 4Tech X87 (Maze)
Проста, точна, розкішна — ігрова миша X87 створена для вас.
Особливості миші ігровий X7 Oscar Neon з підсвіткою 4Tech X87 (Maze)
Характеристики миші ігровий X7 Oscar Neon з підсвіткою 4Tech X87 (Maze)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 41 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 126 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 83 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Конструкція миші | Ігрова |