877,27 ₴
772 ₴
Опис миші бездротовий з вбудованим Li акумулятором A4Tech FB35C (Midnight Green)
FB35C має два режими під'єднання — режим Bluetooth і бездротовий режим 2.4 ГГц, які забезпечують швидкий відгук, точні рухи, стабільне з'єднання й плавніше відстеження. У мишу вбудована акумуляторна батарея із зарядним кабелем Type-C.
Особливості миші бездротової з вбудованим Li акумулятором A4Tech FB35C (Midnight Green)
Характеристики миші бездротової з вбудованим Li акумулятором A4Tech FB35C (Midnight Green)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 91 г |
| Висота | 42 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 105 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Ширина | 70 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Класична |