2 910,23 ₴
2 561 ₴
Характеристики пилососа Liberton LVC-4310
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 250 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |