2 223,86 ₴
1 890,28 ₴
Опис акумуляторної батареї 12 В 17 A·год EnerGenie BAT-12V17AH/4
Акумуляторна батарея загального призначення Відповідає стандартам IEC, JIS і BS. Завдяки оновленій технології регульованих клапанів AGM і високоякісній сировині, забезпечує високу продуктивність і надійність у режимі очікування.
Акумуляторна батарея універсальна в застосуванні та сумісна практично з будь-яким електрообладнанням, що вимагає резервного електроживлення.
Особливості акумуляторної батареї 12 В 17 A·год EnerGenie BAT-12V17AH/4
Характеристики акумуляторної батареї 12 В 17 A·год EnerGenie BAT-12V17AH/4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 17 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 167 мм |