1 190,91 ₴
1 012,27 ₴
Бездротовий комплект A4TECH FG10 виготовлений у стильному дизайні. Просунуте бездротове з'єднання забезпечує стабільний і надійний зв'язок на відстані до 10-15 метрів. Маленький наноприймач з'єднує клавіатуру та мишу за допомогою тільки одного usb-порту.
Особливості комплекту клавіатура + миша бездротової A4Tech FG1010 (Blue)
Характеристики миші
Характеристики клавіатури
Гарантія: 12 міс.
Виробник: A4Tech (Китай)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 456 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 156 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Конструкція миші | Класична |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Наявність цифрового блоку | Так |