1 846,59 ₴
1 625 ₴
Опис каструлі O.M.S. Collection 3141-26-5,5 л-Ivory
Каструля OMS 3141-26-5,5 л-Ivory: міць і витонченість на вашій кухні!
Зачаруйте перевагу та вишуканістю каструлі OMS 3141-26-5,5 л-Ivory, яка стане невіддільною частиною вашого кулінарного арсеналу.
Створена з алюмінію з антипригарним покриттям, неіржавкої сталі та жароміцного скла, вона гарантує довгий термін експлуатації та дивовижну міцність.
Товщина стінок каструлі в 4 мм забезпечує рівномірний розподіл тепла, що дає змогу з легкістю готувати ідеальні страви.
Кришка з прозорого скла дає змогу стежити за процесом готування, не відкриваючи кришку та зберігаючи внутрішній аромат і смак кожної страви.
Зручні металеві ручки надійно фіксуються й забезпечують легке переміщення каструлі.
Завдяки місткості 5,5 літра вона ідеально підходить для приготування сімейних вечер і гастрономічних вишукань.
Колір слонової кістки додає каструлі шарму та стилю, що додасть вашій кухні особливий шик.
Каструля OMS 3141-26-5,5 л-Ivory сумісна з усіма типами плит, за винятком індукційних, і стане незамінним помічником у вашій кулінарній майстерні. Потіште себе та своїх близьких чудовими стравами з каструлею OMS 3141-26-5,5л-Ivory.
Характеристики каструлі O.M.S. Collection 3141-26-5,5 л-Ivory
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Зовнішнє покриття | граніт |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Висота каструлі без кришки | 11 см |
| Діаметр каструлі | 26 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 5.5 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип плити | Склокерамічна, Газова, Електрична |
| Товщина стінок посуду | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2.56 кг |
| Діаметр під кришку | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 5.5 л |