1 529,55 ₴
1 346 ₴
Опис кастрюли O.M.S. Collection 3141-22-3,0л-Bronze
Ласкаво просимо у світ кулінарних можливостей із каструлею OMS 3141-22-3,0 л-Bronze!
Наші каструлі створені для того, щоб спростити ваше кулінарне життя й надати вашій кухні шик і елегантність. Виготовлена з високоякісного алюмінію, наша каструля має чудову теплопровідність, що дає змогу рівномірно розподілити тепло та готувати ваші улюблені страви якнайшвидше.
Спеціальне антипригарне покриття захищає від прилипання продуктів і полегшує процес очищення після приготування. Кришка з міцного скла дає змогу контролювати процес готування, а стильні металеві ручки додають комфорту та зручності під час використання.
Каструля OMS 3141-22-3,0л-Bronze має місткість 3,0 літра, що ідеально підходить для приготування різноманітних страв для всієї родини. Її розмір 22 х 10 см робить її компактною і зручною в зберіганні.
Ця універсальна каструля підходить для всіх типів плит, за винятком індукційних, і доступна в елегантному бронзовому кольорі, який додасть вашій кухні особливого шарму.
Виберіть якість, стиль і надійність із каструлею OMS 3141-22-3,0 л-Bronze та підкорите кулінарні вершини разом із нами!
Характеристики кастрюли O.M.S. Collection 3141-22-3,0л-Bronze
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Зовнішнє покриття | граніт |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Висота каструлі без кришки | 10 см |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 3 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Газова |
| Товщина стінок посуду | 4 мм |
| Колір | Бронзовий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2.05 кг |
| Діаметр під кришку | 22 см |
| Подарункова упаковка | Так |