1 187,50 ₴
1 045 ₴
Опис сотейника OMS 3316-24-2,7л-Sandy Beije
Сотейник OMS 3316-24-2,7л-Sandy Beije — ваш незамінний помічник на кухні!
Унікальні характеристики цього сотейника зроблять процес готування легким і приємним. Виготовлений із міцного алюмінію з антипригарним покриттям і неіржавкою сталлю, він забезпечує рівномірне нагрівання та легкість у використанні.
Сотейник постачається з кришкою з термостійкого скла в сталевому обідку, обладнаному паровипуском, що дає змогу контролювати процес приготування. Зручні металеві ручки гарантують надійне захоплення й безпеку під час використання.
Його компактні розміри (24 х 7 см) і місткість 2,7 літра роблять його ідеальним вибором для приготування різноманітних страв. Вага всього 1,42 кг робить його легким і зручним у використанні.
Цей сотейник підходить для всіх типів плит, включно з індукційними. І його пісочний колір, Sandy Beije, додасть вишуканості та стилю вашій кухні. Купуйте Сотейник OMS 3316-24-2,7л-Sandy Beije, щоб насолоджуватися задоволенням від готування й отримувати смачні страви щодня!
Характеристики сотейника OMS 3316-24-2,7л-Sandy Beije
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 7 см |
| Кількість ручок | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Сталь |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сотейник |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.42 кг |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Товщина стінки | 3.5 мм |
| Колір | Бежевий |