602,27 ₴
530 ₴
Виготовлена з нержавіючої сталі, має відмінну теплопровідність, швидкий і рівномірний нагрів, висока стійкість до корозії.
Комплектація: каструля 2,6 л (18 х 10 см) - 1 шт.; кришка - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 10 см |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 3.5 мм |
| Потовщене дно | Так |