2 386,36 ₴
2 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мух, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Комплектація | Прилад, ланцюг для підвішування (45 см) |
| Напруга розряду | 4000 В |
| Застосування | Усередині приміщення, тераси, альтанки |
| Розмір упаковки | 360 х 105 х 270 мм |
| Ресурс лампи | 8000 |