

3 693,18 ₴
3 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мух, Від мошок, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів |
| Площа дії | 250 кв.м |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1280 г |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 372 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Комплектація | Прилад, елементи кріплення |
| Напруга розряду | 4000 В |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло й електрична сітка |
| Розмір упаковки | 400 х 375 х 80 мм |
| Ресурс лампи | 20000 |