3 636,36 ₴
3 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 176 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Основні | |
| Безпека | Захист від перегрівання <unk> Вимкнення у разі падіння |
| Призначення | Побутове |
| Особливості | Пульт дистанційного керування "Таймер"Терморегулятор" Вбудований вентилятор <unk> Функція повороту |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,5 м |
| Комплектація | Прилад, пульт дистанційного керування |
| Живлення | 220-240 В, 50/60 Гц |
| Розмір упаковки | 210 х 170 х 540 мм |
| Режим роботи | 2000 Вт ⁇ 1400 Вт ⁇ Вентилятор |
| Колір | Білий з чорним |