
4 772,73 ₴
4 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мух, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Площа дії | 200 кв.м |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4690 г |
| Висота | 311 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 3 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Комплектація | Знищувач, ланцюг для підвішування (70 см) |
| Напруга розряду | 3000 В |
| Розмір упаковки | 725 х 145 х 415 мм |
| Ресурс лампи | 8000 |