


931,82 ₴
820 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 148 мм |
| Діаметр | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 3,5 години |
| Час роботи | 10 годин — ліхтар, 14 годин — інсектицидна лампа, 4,5 годин — обидві функції |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Прилад, кабель USB, щітка для очищення сітки |
| Напруга розряду | 800 В |
| Розмір упаковки | 81 х 81 х 148 мм |
| Роз'єм | MicroUSB |
| Колір | Сіро-білий |