
4 090,91 ₴
3 600 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.2 кг |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Вилив | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 110 см |
| Комплектація | Водонагрівач |
| Матеріал | Неіржавка сталь INOX 304 SS |
| Монтаж | На стільницю |
| Продуктивність | 2 |
| Розмір упаковки | 450 х 250 х 85 мм |