2 272,73 ₴
2 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.75 кг |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Вилив | Так |
| Максимальний тиск води | 4.5 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.4 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 110 см |
| Комплектація | Водонагрівач, жорсткий вилив |
| Монтаж | Настінний |
| Продуктивність | 2 |
| Розмір упаковки | 210 х 295 х 120 мм |