6 806,82 ₴
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 310 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мух, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4900 |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина | 680 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Клас захисту | IPX4 |
| Кількість ламп | 2 |
| Комплектація | Прилад, ланцюг для підвішування (80 см) |
| Потужність лампи | 20 |
| Напруга розряду | 2500 В |
| Площа дії | 180 |
| Розмір упаковки | 750 х 185 х 355 мм |
| Ресурс лампи | 8000 |
| Ширина | 135 |