443,18 ₴
390 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Зона дії | 8 кв.м |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Діапазон робочих температур | -20 … +80 °С |
| Комплектація | Прилад — 1 шт. |
| Особливості | Нечутливій людині, не вимагає під'єднання до мережі 220 В |
| Живлення | DC 6 В - 12 В |
| Застосування | Автомобіль, всередині приміщення |
| Розмір упаковки | 80 х 40 х 145 мм |
| Частота | 20-60 кГц |