

238,64 ₴
210 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chomik |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Слизни, Равлика |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Особливості | Екологічний та багаторазовий засіб |
| Розмір упаковки | 135 х 135 х 120 мм |
| Витратні матеріали | Приманка |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 120 см |