

363,64 ₴
320 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах, Від мух |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Мухи, Слепни |
| Час дії | 30 днів |
| Комплектація | Пакет-ловушка — 1 шт., атрактант — 1 шт. |
| Принцип дії | Пастка з приманкою |
| Тип комах | Літальні комахи |