
329,55 ₴
290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Країна виробник | Китай |
| Площа дії | 15 кв.м |
| Рівень ультразвукового тиску | 150 дБ |
| Колір | Жовтий |
| Загальні | |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Тварини, Собаки |
| Комплектація | Прилад, батарея |
| Особливості | Функції відлякування, дресування та світлодіодний ліхтар |
| Живлення | Батарея 9 В «Крона» (у комплекті) |
| Розмір упаковки | 200 х 180 х 35 мм |