602,27 ₴
530 ₴
Каструля OMS Kinox 18 см 2,3 л
Каструля Kinox 18 см 2,3 л виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі, яка не піддається корозії та впливу кислот. Ручки, що не нагріваються, з неіржавкої сталі, мають надійне кріплення. Кришка виготовлена з неіржавкої сталі. Товщина стінок становить 0,6 мм, каструля має дзеркальне полірування. Може бути використана на індукційних плитах. Каструля легко чиститься і зберігає бездоганний зовнішній вигляд упродовж тривалого часу.
Характеристики Каструля OMS Kinox 18 см 2,3 л
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 10 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Товщина дна | 4 мм |
| Потовщене дно | Так |