1 006,82 ₴
886 ₴
Каструля O.M.S. Collection 3118-20 см 2.5 л
O.M.S. Collection 3118 — каструля з литого алюмінію з внутрішнім багатошаровим антипригарним гранітно-морним покриттям.
Екологічне гранітно-моральне покриття стійке до подряпин і механічних пошкоджень. Безпечно для здоров'я. Дає змогу готувати їжу швидко й без прилипання до стінок каструлі. Корпус із потовщеними стінками та дном стійкий до перепадів температур під час тривалого використання. Покриття посилене частинками, що забезпечують високу стійкість до подряпин і стирання, навіть у разі ультраінтенсивного використання. Зовнішнє жаростійке покриття витримує високі температури, не втрачає колір, легко відчищається від будь-яких забруднень.
Ергономічна ручка не нагрівається, не ковзає в руці, надає вишуканості зовнішньому вигляду виробу.
Можливе застосування металевих предметів для перекидання їжі.
Характеристики Каструля O.M.S. Collection 3118-20 см 2.5 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Висота каструлі без кришки | 10 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 2.5 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Газова |
| Товщина стінок посуду | 3.2 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 2.5 л |